משקפי מולטיפוקל

האם הגיע הזמן לרכוש משקפי ראייה עם עדשות מולטיפוקאליות?

אם כבר יש לך משקפי ראייה ועדיין היד שלך כואבת מהחזקת העיתון מרחוק, או יש תחושה כי היד אינה ארוכה מספיק בכדי להחזיק ספר במרחק המאפשר קריאה ברורה… זה הזמן למשקפי ראייה עם עדשות מולטיפוקאליות.

ההבדל בין משקפיים עם עדשות מולטיפוקאליות לבין משקפי ראייה "רגילים" הוא שעדשות מולטיפוקאליות מחולקות למעשה לשלושה אזורי ראייה: האזור העליון לראייה לרחוק, האזור התחתון לראייה לקרוב (למשל, קריאה) והאזור המרכזי לראייה למרחק בינוני. עם הזמן, היכולת הטבעית של העין לעשות פוקוס הולכת ונעלמת ולכן בעבר נאלצת להרכיב זוג אחד של משקפי ראייה וזוג אחר של משקפי קריאה. משקפיים עם עדשות מולטיפוקאליות מאפשרות את החופש להרכיב זוג אחד בלבד המאפשר ראייה ברורה יותר לכל מרחק.

למה זה טוב? אם, למשל אתם סטודנטים, אתם צריכים להיות מסוגלים להסתכל ללוח (טווח ארוך), להסתכל על המרצה (טווח בינוני) ולכתוב במחברת או להקליד על הלפטופ (טווח קצר). כמה נוח ופשוט להרכיב פשוט זוג אחד של משקפיים שעמו מסוגלים לראות הכל באופן ברור.

ולבסוף, משקפיים עם עדשות מולטיפוקאליות חסרות את הקו המפריד בין העדשות המאפיין משקפיים עם עדשות ביפוקאליות. לכן העדשות מקנות תחושה של משקפיים "צעירים" ואופנתיים יותר.

אם אתם מרכיבים משקפיים ועדיין נראה לכם שרוב היום אתם לא בפוקוס, כל הזמן מפספסים משהו… מולטיפוקל זו התשובה בשבילכם אתם מוזמנים ליצור קשר.