עדשות מגע מולטיפוקל

אם יש לך בעיה לקרוא עיתון, תפריט במסעדה או לעשות דברים יומיומיים הדורשים ראייה טובה לטווח הקצר, רבים הסיכויים שיש לך פרסביופיה. פרסביופיה אינה מחלה כי אם תהליך טבעי של הזדקנות העין המתאפיין בירידה ביכולת לקבל תמונה ברורה של חפצים הנמצאים במרחק קרוב. אם בעבר משקפי קריאה היו הפתרון היחיד, הרי שהיום, ביכולתך לרכוש עדשות מגע מולטיפוקאליות המאפשרות לראות בבירור לכל המרחקים: הקרוב, הרחוק ומה שביניהם.

בני הארבעים של היום יותר פעילים ממה שהיו הוריהם כאשר היו בגילם. לעיתים משקפיים (אף אלו עם עדשות מולטיפוקאליות) נתפסים כעלולים למנוע קיום אורח חיים פעיל. לכן, רבים מבני ה- 40 פלוס מעדיפים עדשות מגע על פני משקפיים לחיים האקטיביים שלהם. עדשות המגע המולטיפוקליות מיועדות לאנשים הזקוקים לתיקון ראייה שונה למרחקים השונים לקרוב, לרחוק, ולמרחק הביניים. יתרה מכך, עדשות המגע המולטיפוקאליות מעוצבות בצורה פרטנית עבור כל אחד לפי צרכי הראייה שלו וכך כל אחד מלקוחותיי מקבל בדיוק את עדשות המגע להן הוא זקוק. עדשות מגע מסוג מולטיפוקל הרבה יותר מתקדמות מכל סוגי עדשות המגע הקיימות כיום. בדיוק כמו בעדשות מולטיפוקאליות של משקפיים, גם בעדשות המגע המולטיפוקאליות כל עין מקבלת תיקון ראייה מלא לקרוב (לקריאה), תיקון ראייה מלא למרחק הביניים (עבודה מול מחשב), ותיקון ראייה מלא למרחק.

עם עדשות מגע מולטי פוקאליות אף אחד לא ישים לב כי אתם מרכיבים עדשות מגע מסוג זה. אתם תוכלו לוותר על משקפי הראיה שלכם ולשמור על סגנון החיים הפעיל שלכם.