משקפיים לספורטאים

אוהבים ספורט ורוצים להוציא את המקסימום מהיכולת הספורטיבית שלכם? כדאי לזכור שראייה טובה הינה הגורם העיקרי המאפשר השגת מטרה זו. משקפי ספורט הינם משקפיים מיוחדים המעוצבים בטכנולוגיה מתקדמת והינם בעלי מבנה אווירודינמי המותאמם למבנה הפנים. משקפי הספורט מעוצבים עם חומרי גלם, קימורים וגווני עדשות ליצירת חווית ראיה מקסימאלית במהלך הפעילות הספורטיבית ולשיפור רמת הביצועים שלכם.

למשקפי הספורט עדשות מיוחדות המסייעות להתאמן ללא הפרעות ראיה. אילו משקפיים מתאימים לפעילות הספורטיבית בה אתם עוסקים? ישנם משקפי ספורט המגינים על העיניים מרוח אבק או חול; משקפיים המגנים מפני קרני השמש המסנוורות; משקפיים המבליטים צבע מסויים (צהוב לטניסאים, לבן לשחקני גולף ועוד); משקפי ראייה המאפשרים נוחות בעת הפעילות. משקפי שמש לספורטאים שונים ממשקפי שמש רגילים בעיקר במבנה שלהם. ישנם משקפי ספורט עם עדשות פוטו-כרומאטיות אשר מתכהות ומתבהרות בהתאם לרמת החשיפה לקרני השמש בחוץ – כהות כשבהיר ובהירות כשמעונן. אני ממליצה ללקוחותיי העוסקים בספורט, על משקפי שמש עם עדשות פולאריות אשר מונעות סינוור וציפוי אנטי-רפלקטי.

ספורטאים רבים גילו שהרכבת משקפי ראיה רגילים עלולה לפגוע בביצועים ובהנאה שלהם מאחר והתנודות מצריכות לסדר כל פעם את המשקפים על האף. נוסף על כך, עדשות של משקפי ראייה רגילים, אינן בטוחות מספיק ועלולות להישבר בעת פעילות ספורטיבית, במיוחד במשחקי כדור. בעבר, ספורטאים נטו לבחור בעדשות מגע כפתרון לבעיית הראיה. עם זאת, ישנם ספורטאים אשר אינם מסתדרים עם הרכבת עדשות. כיום, הפתרון פשוט – ניתן להתאים משקפי ראיה לכל פעילות ספורטיבית בה אתם עוסקים – בריצה או ברכיבה על אופניים, משקפי ספורט שומרים על יציבות מוחלטת. אפשרות נוספת למרכיבי משקפיים היא הקליפון אשר מתחבר למסגרת משקפי השמש בחלקה הפנימי של המסגרת או החיצוני ובכך מאפשר תיקון ראייתי. ואם שחיה היא הספורט שלך, אין עוד צורך להרכיב עדשות מגע מתחת למשקפת. ניתן לרכוש משקפת שחיה ומשקפי צלילה אופטיים.

ספורטאים המרכיבים משקפיים נתקלים לעיתים תכופות בבעיה בהשגת משקפי ספורט מתאימים מאחר וחנויות ספורט, ספורט אתגרי ואופניים מוכרות אך ורק משקפיים ללא מרשם , ואילו רוב חנויות המשקפיים מחזיקות בעיקר משקפי ראייה. זו בדיוק הסיבה בשלה החלטתי לכלול מגוון רחב של משקפי ספורט בהתאמה אישית .