אודות

מכון האופטיקה של ורדית לוי הוקם בשנת 1995 בלב סביבה כפרית שקטה בישוב עשרת מתוך רצון לסייע לאחרים למצוא את אמצעי הראייה המתאימים ביותר להם ולאורח החיים שלהם. כאופטומטריסטית מוסמכת, אני מעניקה שירותים לילדים, נוער, בוגרים, מבוגרים, ולכבדי ראיה אשר זקוקים לאמצעי ראייה מיוחדים. אני יודעת ומבינה עד כמה בריאות עינכם והופעתכם חשובה לאיכות חייכם ולכן חשוב לי להקשיב לכם – אילו בעיות או קשיי ראייה יש לכם? לאילו סיכונים בעבודה או בתחביבים אתם חשופים? מה אתם מעדיפים, משקפי ראייה או עדשות מגע?
לאחר מכן, אני עורכת בדיקות ראייה עם המכשור המתקדם ביותר הקיים בשוק.

אני מאמינה בשילוב של מקצועיות ויחס אישי. לכן, עם כל המידע החיוני שתקבלו ממני תוכלו לעשות את הבחירה הטובה ביותר עבורכם – של משקפי ראיה, עדשות מגע ומשקפי שמש. יחד עם זאת, תמיד אשמח לסייע ולהמליץ על המסגרת המתאימה לאורח חייכם, אשר תתאים, כמובן, למבנה הפנים שלכם.

במכון, קיימת תצוגה גדולה של מסגרות אופנתיות לילדים, לנוער, לבוגרים ולמבוגרים; משקפי שמש מקולקציות חדשות ושל מעצבים; משקפיים לספורטאים (כדורסלנים, רוכבי אופניים, שחיינים ועוד); ואפילו מסגרות משקפיים לאספנים.  המגוון הרחב של המסגרות מתאים למשקפי קריאה, למשקפיים ביפוקליים ומולטיפוקליים.

במכון האופטיקה של ורדית לוי, הפוקוס הוא עליכם. אם אתם מחפשים שירות מקצועי עם יחס אישי, אתם מוזמנים להתקשר ולקבוע פגישה.

 המכון מכבד מרשמים של כל קופות החולים.

22538706_1742300226073102_8138049152223561255_o